Sanatate la toata lumea!

Aici ne spunem povestea ...
Post Reply
remoos
Posts: 3
Joined: Fri Sep 20, 2013 2:53 pm

Sanatate la toata lumea!

Post by remoos »

Imi cer scuze ca nu am inceput cu inceputul, adica sa ma prezint aici. Nu prea umblu pe forumuri si nu cunosc protocolul. Ma numesc Stanescu Remus, locuiesc in Cluj Napoca si sunt grafician 3d. Marele meu hobby e pescuitul la musca si intristat de dezastrul de pe raurile tarii noastre m-am tot gandit la cum as putea popula o apa sau doua. Detin un beci destul de bun, cu o suprafata de 9mp si m-am gandit ca am putea infiinta acolo o minipastravarie din care sa ajut la refacerea fondului piscicol. Pana la urma mi-am dat seama ca fara o paza buna a apelor nu se rezolva nimic. Asa ca am combinat minipastravaria cu hidroponia care ma tot zgandare de ceva vreme si am ajuns la acvaponie. Sper ca sunt coerent ... Momentan planul meu s-a redus la balcon. Imi cer inca odata scuze ca nu m-am prezentat prima data si pentru unele intrebari de om neinformat din threadul deschis de mine. Intre timp am mai citit una alta ...
User avatar
negru
Posts: 209
Joined: Fri Mar 11, 2011 6:55 pm
Location: Bucuresti

Re: Sanatate la toata lumea!

Post by negru »

Salut Remus,

Bine ai venit pe forum (trece si tu cu vederea ca a trecut o zi si umpic pana ti-am aprobat postul)!
Este nobila intentia ta cu repopularea... ne-ar mai trebui cateva milioane de concetateni, in special cei din zonele in care salasluieste pastravul.
Aici nu suntem niste scortosi - asa as vrea eu sa cred, deci e ok cum incepi ;)

Dan
...
flo_flu
Posts: 19
Joined: Thu Apr 21, 2011 10:07 pm
Location: cluj-napoca

Re: Sanatate la toata lumea!

Post by flo_flu »

Salut remus,
in sfarsit inca un clujean pe forum.
Post Reply