Salutari

Aici ne spunem povestea ...
Post Reply
raducku87
Posts: 6
Joined: Sat Apr 27, 2013 12:43 am

Salutari

Post by raducku87 »

Ma numesc Radu si locuiesc in constanta. Desi m-am inregistrat de ceva vreme pe acest forum, abia astazi mi-am facut cu adevarat "curaj" sa ma implic activ in aceasta comunitate. Pe scurt, am descoperit aquaponia din pura intamplare, fiind in cautare de informatii despre acvaristica (doream pur si simplu un hobby). Pot spune cu siguranta ca ceea ce am gasit mi-a schimbat in totalitate planurile de viitor (care oricum nu erau deloc bine definite). De mai bine de doua saptamani sunt intr-o cursa continua de acumulare de cunostinte, iar faptul ca am gasit acest forum m-a bucurat enorm si sunt sigur ca voi avea foarte multe de invatat alaturandu-ma acestei comunitati. Singurele motive pentru care nu detin un sistem inca, sunt precautia (consider ca mai am nevoie informatii) si lipsa unui buget linistitor, insa sunt sigur ca ambele probleme vor fi rezolvate foarte curand.

Deasemenea tin sa mentionez ca acesta este primul forum la care particip, astfel incat va rog sa imi treceti cu vederea eventualele greseli; promit ca voi invata din mers.
User avatar
negru
Posts: 209
Joined: Fri Mar 11, 2011 6:55 pm
Location: Bucuresti

Re: Salutari

Post by negru »

Salut Radu,
Si bine ai venit pe forum!
Sa stii ca aici nu este un forum de oameni perfecti :), asa ca nu te mai gandi la greseli ci la ce poti realiza.
...
Post Reply