Amanari

Opinii, argumente, planuri in aquaponica
Post Reply
Danut-Alin
Site Admin
Posts: 115
Joined: Mon Mar 01, 2010 8:37 pm

Amanari

Post by Danut-Alin »

Mai zilele trecute am primit prin e-mail o noua solicitare pentru primul numar din newsletter. Un bun prilej pentru a-l reciti si reconsidera...

S-au strans promisiuni asumate si neonorate inca

1.e-bookul nu este gata! Am considerat ca este mai util sa ma concentrez pe noul sistem, pe care eventual sa-l cuprind in e-book. Ar fi astfel, mai mult continut si informatie, e-book-ul urmand sa cuprinda atat realizarea unui sistem aquaponics de interior, cat si a unuia de exterior..
2.noul newsletter nu este gata! Am vrut sa cuprind si altfel de materiale, sa atrag si colaboratori externi. Din pacate nu am inca raspunsuri, si, decat sa improvizez, prefer sa mai astept
3.am promis un filmulet cu Murray Hallam, tradus. Nu am insa acceptul expres al acestuia, asa ca nu pot onora aceasta promisiune!
4.legat de organizarea unui workshop, este o idee minunata dar ... avem 2 oferte de organizare (mihai hammer si NaturalMystic) -cu multumiri pentru generozitatea ambilor- vom aprofunda acest subiect cat de curand, pentru ca va trebui sa vedem cine doreste sa participe, cu ce forte si care vor fi posibilitatile noastre.
Post Reply